Menu Główne

Witaj

Nazwa użytkownika:

Hasło:


Zapamiętaj mnie


Articles

Współpraca

Link do nas
Link do nas

O Malibu w mediach
O Malibu w mediach
Imprezy firmowe w Malibu koło Lublina
Szef "MALIBU" Wednesday 13 July 2011

Dzień Bibliotekarza w Malibu

28 maja w ośrodku rekreacyjnym „Malibu” pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej świętowali „Dzień Bibliotekarza”. Była to wyjątkowa okazja, aby bibliotekarze pracujący na co dzień w filiach usytuowanych na terenie całego Lublina mogli spotkać się i miło spędzić czas. Taka forma spotkania pozwoliła aktywnie odpocząć, wykazać się umiejętnościami sportowymi i wokalnymi. Organizatorzy zadbali o przyjemną muzykę i smaczny poczęstunek. Urokliwa okolica zachęcała zarówno do szalonej zabawy, jak i do nastrojowych spacerów.

Więcej na ten temat pod linkiem

http://www.mbp.lublin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2154&Itemid=305

Biesiada Marpio Luty 2006 w Krężnicy Jarej

W lutym 2006 roku wraz z producentami zorganizowaliśmy akcję promocyjną pod nazwą : "TARGI z Marpio". Akcja trwała dwa tygodnie, a zakończona została dn. 25.02.2006r. "BIESIADĄ" w Krężnicy Jarej, na której odbyło się jej podsumowanie. "BIESIADA" połączona była z szeregiem atrakcji takich jak : Ognisko, Kulig, Quad, Karaoke, Zjazd na linie oraz pokaz Fajerwerków. Podczas wspólnej zabawy i poczęstunku odbyło się również losowanie nagród dla klientów. Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych akcjach promocyjnych.

http://www.marpio.pl/ofirmie_targi_malibu2006.html


Piknik Marpio w Krężnicy Jarej - Lipiec 2006

Kolejny już raz przy udziale największych koncernów zorganizowalismy dla naszych szanownych klientów targi, które zakończone zostały 22 lipca 2006 roku imprezą plenerową połączoną z PIKNIKIEM w ośrodku "Malibu" w Krężnicy Jarej k/Lublina. Na PIKNIKU nasi goście mogli skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych specjalnie na tą okazję, takich jak : przejażdżki bryczkami, jazda czterokołowcem, strzelanie z łuku. Najbardziej odważni mogli zjechać na linie zawieszonej nad stawem. Klienci brali udział w licznych konkursach : rzut beczką, przeciąganie liny, skoki w workach, jak również w konkursie Karaoke. Podczas wspólnej zabawy i poczęstunku odbywały się losowania nagród dla przybyłych klientów. Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych akcjach promocyjnych.

http://www.marpio.pl/ofirmie_piknik_malibu2006.html

Letni piknik integracyjny Chemii Lublin S.A. w Malibu koło Lublina

Aktualności

W dniu 23 VI 2007 r. w Wodnym Parku Rekreacji "Malibu" w Krężnicy Jarej nasza firma zorganizowała letni piknik integracyjny dla pracowników oraz naszych odbiorców. Impreza obfitowała w wiele różnorodnych atrakcji.

Przeprowadzony został m.in. Turniej Piłki Siatkowej "Chemia Lublin Cup 2007" w którym I miejsce zdobyła drużyna składająca się z zawodników z Międzyrzeca i Radzynia. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział.

Wśród atrakcji cieszących sie największą popularnością był ryzykowny zjazd tyrolski oraz przejście po moście wietnamskim. Miłośnicy czterech kółek mogli sprawdzić swoje umiejętności w jeździe terenowej czterokołowcem.

Goście strzelali z łuków i próbowali sił w przeciąganiu liny, a dla najsilniejszych były medalowe konkurencje w rzucie beczką oraz "konkurs siłacza".

Dzieci były bardzo zadowolone z wyścigów w workach oraz dmuchanych zjeżdżalni.

Wszystkim gościom dziekujemy za przybycie. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo długo i ciepło wspominać ten piknik.

Zarząd Chemii Lublin S.A.

www.chemia.lublin.pl>Aktualności>Letni Piknik z Chemią Lublin 2007


Spotkanie integracyjne pracowników PRIM S.A.

Strona główna ť Aktualności
Spotkanie integracyjne pracowników PRIM S.A. w Malibu koło Lublina

Pod koniec września 2007 roku w ramach marketingu, z inicjatywy zarządu firmy zostało zorganizowane wyjazdowe spotkanie integracyjne dla załogi PRIM S.A. Na spotkaniu zostały omówione dalsze plany i działania strategiczne firmy. Nie zabrakło również ciekawych i ekscytujących konkurencji sportowych.

Pogoda była piękna, atmosfera gorąca i rywalizacja ostra, jak również przyjemna i miła zabawa. Dużym zainteresowaniem cieszył się zjazd tyrolski na linie ponad wodą – na wyspę – powrót linowym mostem wiszącym i spacer po linie, czyli most wietnamski. Pracownicy mogli również skorzystać z czterokołowców i przejechać się bryczką, postrzelać z łuku i wiatrówki.

Przy tych wszystkich konkurencjach nie zabrakło przysłowiowej „sportowej złości” i zaskakujących wyników. Zawodnicy musieli wykazać się m.in. dużą sprawnością fizyczną i umiejętnością współpracy całego zespołu.

Temu wszystkiemu towarzyszył niesamowity klimat biesiadno – taneczny, który umilił spotkanie integracyjne.

http://www.prim-lublin.pl/?module=Default&action=ContentController§ionId=9&articleId=334


Piknik PSD w Lublinie
05.09.2008.

26 lipca w Ośrodku Rekreacyjnym „Malibu” w Krężnicy Jarej odbył się IV Piknik Lubelskich Dekarzy. Jego organizatorem było Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Oddział w Lublinie. Impreza odbyła się z okazji Dnia Dekarza – poprzedzający piątek, 25 lipca jest bowiem dniem św. Jakuba, który jest patronem polskich dekarzy. Piknik rozpoczął kierownik biura PSD w Lublinie, Krzysztof Marmucki, który zaprezentował sponsorów imprezy (a było ich aż 28). Znak do rozpoczęcia pikniku dał prezes Oddziału Lubelskiego PSD, Stefan Baran. Organizatorzy i sponsorzy przygotowali mnóstwo atrakcji – nie tylko dla dekarzy, ale i dla ich rodzin. Największym wydarzeniem tegorocznego pikniku 2008 był konkurs o nagrodę główną ufundowaną przez firmę Sorex z Dzierżoniowa. Nagrodą była krawędziarka z oprzyrządowaniem do wyginania profili z blachy oraz cięcia przy pomocy noża krążkowego o wartości ponad 6000 zł. Konkurs polegał na wygięciu kilku blaszanych profili używanych przy pracach blacharskich na dachu, oceniany był czas i dokładność wykonania. W zawodach brali udział tylko dekarze zrzeszeni w lubelskim PSD. Nagrodę główną wygrał przedstawiciel dekarskiego „klanu” Brogowskich. Po naradzie zwycięzca konkursu, Andrzej Brogowski zdecydował o przekazaniu nagrody na rzecz Ośrodka Szkoleniowego znajdującego się przy Lubelskim Oddziale PSD. Ten piękny gest został nagrodzony gromkimi brawami i licznymi podziękowaniami. Jak co roku największym wzięciem cieszył się zjazd tyrolski na linie z wieży o wysokości 20 metrów, jazda na quadach, strzelanie z broni pneumatycznej, most wietnamski. Oprócz tak bogatego programu integracyjnego nie mogło zabraknąć pysznych prosiaków utopionych w dużej ilości piwa i innych potraw i przystawek. W najprzeróżniejszych konkursach brały udział całe rodziny wraz ze swoimi milusińskimi. Zarząd Oddziału Lubelskiego niniejszym dziękuje wszystkim sponsorom za wsparcie i pomoc w organizacji IV Pikniku Dekarskiego.

www.dachy.info.pl>Piknik PSD w Lublinie


IV Lubelski Piknik Dekarski

Już po raz czwarty w historii lubelskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, odbył się Piknik Dekarski. Spotkanie zorganizowane przy udziale największych firm producenckich min; Fakro, Prefa, Meyer Holsen, Wienerberger, Trelleborg, Dorken, Braas, Plastmo czy Wabis. Patronat medialny nad imprezą objęły Radio Lublin, miesięcznik Dachy oraz lubelski poradnik Budowlany.
Jak co roku dekarze należący do lubelskiego oddziału PSD zjechali się do parku rekreacji Malibu w Krężnicy Jarej koło Lublina. Spotkanie przygotowane było z myślą o dekarzach i ich rodzinach, dlatego też ogrom atrakcji , które czekały na przybyłych gości mógł wprawić nie jednego w osłupienie.
Zgodnie z programem spotkania o godz. 13 nastąpiło oficjalne otwarcie pikniku. Zgromadzonych gości przywitał Pan Krzysztof Marmucki szef biura lubelskiego oddziału PSD w asyście Prezesa Stefana Barana.

Po części oficjalnej zgromadzeni goście wzięli udział w biesiadzie staropolskiej. Pyszne grillowane mięso, staropolski świniak no i oczywiście zimne piwo, były wstępem do dalszej części programu piknikowego. Oczywiście organizatorzy nie mogli zapomnieć o najmłodszych gościach, dla których przygotowano konkurencje sportowe i plastyczne.

Aktywny sposób spędzania wolnego czasu, którego niestety dekarze mają jak na lekarstwo, to najlepsza forma odreagowania od problemów dnia codziennego. IV piknik dekarski pod tym względem przygotowany był rewelacyjnie. Każdy śmiałek mógł spróbować swoich sil na moście linowym, poszybować kilkadziesiąt metrów na linie ponad taflą wody oraz zmierzyć się z piekielnymi czterokołowcami na specjalnie wyznaczonym torze.

W części praktycznej spotkania, dekarze mieli okazję poznać nowe produkty firmy Trelleborg, przetestować działanie wyciągów dekarskich firmy Windex i urządzeń pneumatycznych B.pro. Dodatkowo firma Sorex producent Narzedzi dekarskich, ufundowała nagrodę w postaci zaginarki do blach dla dekarza który w najkrótszym czasie wykonał określone profile z blachy.

W części wieczornej spotkania, zaproszeni goście mieli okazję bawić się przy muzyce karaoke.
IV Lubelski Piknik Dekarski z pewnością jest jedną z najlepiej przygotowanych imprez z cyklu. Mamy nadzieję, ze z roku na rok członków oddziału będzie przybywać a tego typu spotkania będą cieszyc się co raz większą popularnością.

Adres źródła: http://www.dachowy.pl/wydarzenia/ivlubelskipiknikdekarski_827


Obchody 10-lecia Kaczmarek Electric w Lublinie 2007-09-27

21 września w malowniczo położonym ośrodku Malibu odbyło się, w ramach obchodów 10-lecia Kaczmarek Electric, spotkanie pracowników z Klientami . Wiele atrakcji, doskonałe jedzenie i wspaniała atmosfera spowodowały, że ostatni goście odjeżdżali do domu późną nocą.

http://www.kaczmarekelectric.pl/index.php?AK=cms&start=5&pg=5&dzial=112


VI piknik lubelskich dekarzy

W ostatni weekend sierpnia w ośrodku „Malibu” w Krężnicy Jarej k. Lublina miał miejsce VI piknik dekarzy, zorganizowany przez lubelski oddział PSD.

Przybyli z rodzinami dekarze mieli sporo atrakcji sportowych (konkursy przeciągania liny, rzut beczką po piwie czy wbijanie gwoździ) i rekreacyjnych (tor do jazdy quadami, zjazd alpejski po linie, siatkówka plażowa). Nie nudziły się dzieci, które z pomalowanymi buziami zjeżdżały z dmuchanej ślizgawki. Kto się zmęczył lub u kogo świeże powietrze spowodowało dopływ apetytu, ten krzepił się lubelską Perłą lub pieczonymi prosiakami, wojskową grochówką czy daniami z grilla Wszyscy czekali na główny punkt imprezy, którym było losowanie głównej nagrody w loterii, której losy można było nabywać w trakcie pikniku. Nagrodą była profesjonalna zaginarka prod. Sorex o wartości 5 tys. zł. Aby nikt nie czuł się poszkodowany lub nie narzekał na brak szczęścia, każdy uczestnik pikniku otrzymał upominki przygotowane przez sponsorów

http://www.dachy.info.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=6&Itemid=73

>> Lista artykułów w tej kategorii
<< Powrót do pierwszej strony artykułów

Ocena
Ten artykuł został oceniony: 9.0 - 11 głosy

Malibu galeria

Ostatnie imprezy

Chatbox
No messages yet.

Szukaj Malibu Lublin - organizacja imprez, wesela, eventy