Menu Główne

Witaj

Nazwa użytkownika:

Hasło:


Zapamiętaj mnie


Articles

Współpraca

Link do nas
Link do nas

KOMUNIE I CHRZCINY


Od szeregu już lat przyjęcia komunijne w domu weselnym lub w restauracji cieszą się największym powodzeniem. Podstawową zaletą takiego rozwiązania jest bowiem to, że rodzice i najbliżsi są odciążeni od obowiązków związanych z dekoracją stołów i przygotowaniem posiłków, dzięki czemu mogą cały czas poświęcić swojemu dziecku i zaproszonym gościom. Istotne znaczenie ma również fakt, że w lokalu nie ma problemu z pomieszczeniem większej ilości zaproszonych gości. Jeżeli przy tym lokal posiada własne zaplecze plenerowe, uroczystość komunijną można dodatkowo wzbogacić o plenerowe atrakcje rozrywkowe.
Towarzyszące atrakcje rozrywkowe mają pozytywny wpływ na gości, a zwłaszcza na dzieci, które chętnie z nich korzystają i zwykle oprócz prezentów właśnie to najbardziej pamiętają z tego etapu uroczystości komunijnej.

Ośrodek Malibu spełnia wszystkie opisane kryteria związane z organizacją uroczystości komunijnej, tak, by pozostawiła ona w pamięci gości niezapomniane wrażenia i emocje.

Malibu to piękny przyrodniczo teren z atrakcjami. Większość tych atrakcji przeznaczona jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Niektóre z nich są płatne jak np. pływanie gondolą wokół wyspy / jednocześnie około 20 osób dorosłych lub z dziećmi /, zjazdy na linie czy przejażdżki quadem / dzieci są wożone przez pracownika /. Możemy też udostępnić odpłatnie dmuchaną zjeżdżalnię i zamek do skakania, piłkarzyki barowe, trampolinę, symulator strzelecki itp.Często zdarza się, że podczas uroczystości biesiadnej dzieci pozostają pod opieką animatorki, która wypełnia im czas organizując konkursy i zabawy.

Ceny w chwili podpisania umowy są gwarantowane i stanowią do niej załącznik. Zadatek w kwocie 500 zł zaliczany jest na poczet rozliczenia końcowego i po jego wpłaceniu potwierdzamy w umowie ostateczną rezerwację terminu. Minimalna cena od osoby 110 zł. Dania główne dla dzieci rozliczamy w wysokości 1/2 ich cen, chyba, że ich w ogóle nie uwzględniamy przy jakimś daniu.

Ostateczny wybór dań następuje około 2 tygodni przed uroczystością, wyboru możecie Państwo dokonać zupełnie sami, ale my chętnie pomagamy w wyborze.

Na zabranie pozostałych po bankiecie ilości dań, należy mieć swoje naczynia, najlepiej jednorazowe.

Ostateczną liczbę gości należy podać najpóźniej w przedostatni poniedziałek przed uroczystością.

Alkohol, o ile miałby być, zakupujecie Państwo sami.
Ciasto i tort również możecie zakupić Państwo sami, albo my zamawiamy - cena wg. faktury z cukierni.

W konkretnej dacie na karczmie może być także inna uroczystość komunijna, ale zawsze dbamy o to, żeby poszczególne grupy gości miały zapewnioną autonomię i swobodę. Posiadamy kilka odrębnych sal, a oprócz tego przy karczmie stoją drewniane altanki z miejscami do siedzenia i stolikami oraz duże zadaszone molo, również z miejscami do siedzenia przy stolikach. Dla gości przybyłych z daleka lub chcących pozostać dłużej, oferujemy pokoje noclegowe z pięknym widokiem otaczającego krajobrazu.

W Malibu przy okazji przyjęcia komunijnego oferujemy atrakcje rozrywkowe. Większość tych atrakcji przeznaczona jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Niektóre z nich są płatne jak np. pływanie gondolą wokół wyspy / jednocześnie około 20 osób dorosłych lub z dziećmi /, zjazdy na linie czy przejażdżki quadem / dzieci są wożone przez pracownika /. Możemy też udostępnić odpłatnie dmuchaną zjeżdżalnię i zamek do skakania, piłkarzyki barowe, symulator strzelecki itp.

Jeżeli są przykładowo 4 grupy, zwykle dokonywana jest składka po około 200 zł i w tej cenie jest dmuchana zjeżdżalnia lub dmuchany zamek do skakania, przejażdżki quadem, pływanie gondolą dla dzieci i dorosłych, piłkarzyki barowe i trampolina do skakania.

Zapraszamy do wizyty w Malibu, gdzie na miejscu można zapoznać się z ciekawym przyrodniczo otoczeniem, dokonać wyboru miejsca, porozmawiać na interesujące Państwa tematy. Termin przyjazdu najlepiej uzgodnić telefonicznie lub poprzez maila.


Rozważając zorganizowanie uroczystości komunijnej warto sprawdzić naszą ofertę, by przekonać się, że Malibu jest najlepszym do tego miejscem.

W przypadku uroczystości związanej z chrzcinami lub dotyczącej innej imprezy okolicznościowej obowiązują podobne zasady jej organizacji.Aby zamieszczać komentarze w tym serwisie musisz być zalogowany - proszę się zalogować, a jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj aby się zarejestrować
Malibu galeria

Ostatnie imprezy

Chatbox
No messages yet.

Szukaj Malibu Lublin - organizacja imprez, wesela, eventy