Menu Główne

Witaj

Nazwa użytkownika:

Hasło:


Zapamiętaj mnie


Articles

Współpraca

Link do nas
Link do nas

ŁOWISKO WĘDKARSKIE W MALIBU

Prosimy o wyrozumiałość tego, że Łowisko Wędkarskie będzie nieczynne w dniach 01.11.2019 do 04.11.2019 (włącznie).

Zawody rozegrane, zwycięzcy uhonorowani, w najbliższych dniach pojawią się zdjęcia, a część z nich jest już na FBPoniżej Regulamin Zawodów Wędkarskich o Puchar jesieni Malibu 2019, które zostaną rozegrane 20.10.2019r.
Serdecznie zapraszamy na FB, gdzie publikujemy więcej zdjęć z Łowiska Wędkarskiego w Malibu - informacje: kliknij tuZdjęcia z Niepodległościowego Pikniku Wędkarskiego są pod linkiem Zdjęcia z Niepodległościowego Pikniku Wędkarskiego 11.11.2018 w Malibu - kliknij tu

Nowy 2019 sezon wędkarski niektórzy z Was rozpoczęli już w marcu, bo „sorry” taki już mamy klimat…
Dla przypomnienia – na budynku Rybakówki (zaraz za mostkiem od strony szosy) na szybach przyklejony jest nieco zmieniony Regulamin Łowiska. Zapoznanie się z nim jest obowiązkiem wędkujących jak i obsługi Łowiska, co ułatwia wzajemne relacje.

Za nami Niepodległościowy Piknik Wędkarski, którego celem było radosne świętowanie 100 rocznicy odzyskania niepodległości oraz wypoczynek i dobra zabawa w gronie rodzinnym lub w kręgu znajomych

Zawodnicy z największą wagowo ilością złowionych ryb uhonorowani zostali pięknymi pucharami oraz dyplomami potwierdzającymi zdobyte miejsca. Pozostali zawodnicy otrzymali imiennie wypisane dyplomy, potwierdzające udział w zawodach w ramach Niepodległościowego Pikniku Wędkarskiego.
Zapraszamy na codzienne wędkowanie od godz. 7 do zmierzchu.

Wprowadziliśmy karnety z 10-tym wejściem gratis !!!

Pod linkiem Zdjęcia z Pikniku Wędkarskiego - kliknij tu są zdjęcia z Pikniku Wędkarskiego 08.07.2018 w Malibu. Możliwe będzie jeszcze dodanie do tego albumu większej ilości zdjęć, a zwłaszcza z Zawodów Wędkarskich.
Zorganizowaliśmy Piknik wędkarski, którego celem był przede wszystkim aktywny wypoczynek i dobra zabawa w gronie rodzinnym lub w kręgu znajomych oraz upowszechnienie możliwości codziennego wędkowania na terenie Ośrodka.

Zwycięzcy otrzymali piękne puchary i dyplomy. Zdjęcia z pikniku i zawodów są pod podanym powyżej linkiem.
Pierwsze zdjęcie poniżej przedstawia ptactwo Ośrodka Malibu, w tym egzotyczne pływające w wolierze przy brzegu stawu, ale już 3 kolejne przedstawiają dość rzadką czaplę białą, która na czubku drzewa zastanawiała się, czy zapolować na łowisku wędkarskim w Malibu ... w końcu jednak odleciała, nie ryzykując, jakby zorientowała się, że jest obserwowana.

malibu@malibu.lublin.pl
509 210 753; 509 691 080
(81)511 93 33Komentarze ...
ŁOWISKO WĘDKARSKIE W MALIBU Szef "MALIBU" | 19 Nov : 18:44

Komentarze: 7


Reply to this
Praktycznie mamy zimę, niska temperatura, nieco pruszy... więc łowienie nieco problematyczne. Jednak dla wytrwałych wędkarzy i miłośników spokoju ducha na łonie przyrody, żadna pora roku nie jest straszna. Gdyby łowienie w stawie, co do efektu nie satysfakcjonowało, oferujemy możliwość "natychmiastowego" połowu na wędkę pstrągów w wielkim basenie przy wodospadzie. Warunkiem jest jednak obowiązkowy zakup tak złowionej ryby, bowiem pstrąg nie znosi tak dobrze wyciągania z wody i wyhaczania , jak przykładowo karp lub inne gatunki ryb.Aby zamieszczać komentarze w tym serwisie musisz być zalogowany - proszę się zalogować, a jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj aby się zarejestrować
Malibu galeria

Ostatnie imprezy

Chatbox
No messages yet.

Szukaj Malibu Lublin - organizacja imprez, wesela, eventy