Menu Główne

Witaj

Nazwa użytkownika:

Hasło:


Zapamiętaj mnie


Articles

Współpraca

Link do nas
Link do nas

Serdecznie witamy na stronie Malibu - firmy zajmującej się organizacją wesel, imprez integracyjnych i eventów.

Oferujemy również noclegi z pięknymi widokami na otaczający krajobraz i udostępniamy łowisko wędkarskie.Zakres naszej działalności


Bal Sylwestrowy 2019 - informacje: kliknij tu


Już dziś zaplanuj swoją imprezę w Malibu - uzyskasz dogodny termin, gwarancję solidnej organizacji i atrakcyjne warunki.

Organizujemy firmowe imprezy integracyjne, eventy, wesela, komunie i chrzciny oraz inne imprezy okolicznościowe. Poza sezonem imprez plenerowych, naszą specjalnością są konferencje, szkolenia i bankiety, zaś gdy tylko spadnie śnieg - kuligi. Zapewniamy również catering dla firm i osób fizycznych.

Organizując imprezy proponujemy takie ich scenariusze, by pozytywnie odbiegały od szablonowych biesiad sprowadzających się głównie do jadła, wypitki i co najwyżej tańców.
Urozmaicenie imprezy atrakcjami o charakterze rekreacyjnym i rozrywkowym sprawia, że goście stają się jej aktywnymi uczestnikami i impreza taka na długo pozostaje w ich pamięci.

Imprezy organizujemy na własnym, malowniczo położonym terenie w Krężnicy Jarej koło Lublina.
Cały Ośrodek Malibu jest ogrodzony, oświetlony, z bogatym zapleczem rekreacyjno technicznym.

Organizujemy również imprezy wyjazdowe połączone ze zwiedzaniem atrakcyjnych miejsc lubelszczyzny - Kazimierza nad Wisłą, Nałęczowa i Roztocza. Podczas takich wyjazdów zapewniamy doświadczonych przewodników, zaplecze kateringowe i atrakcje rozrywkowe.

Jeżeli chcesz mieć udaną imprezę - wybierz Malibu - możesz liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i entuzjazm w działaniu.

Obejrzyj krótki filmik z rozrywki w Malibu

Filmik z atrakcji rekreacyjnych w Malibu

oraz zdjęcia z Galerii, które ilustrują liczne atrakcje rekreacyjno rozrywkowe towarzyszące imprezom organizowanym przez Malibu.

Galeria atrakcji rozrywkowych w Malibu

Oczywiście te wymienione formy integracji stanowią tylko część przedsięwzięcia polegającego na takim zorganizowaniu imprezy, by obejmowała ona także różnorodne atrakcje rekreacyjne i rozrywkowe, biesiadę oraz tańce, karaoke, konkursy i zabawy.


Więcej informacji o imprezach w Malibu


Malibu to firma eventowa, z oferty której korzysta po raz kolejny wiele firm i osób. Organizowane imprezy stają sie wielkim wydarzeniem dla uczestników, pozostawiając w ich pamięci niezapomniane wrażenia i emocje.

Specjalnością firmy są imprezy integracyjne, eventy, szkolenia, śluby i wesela, bankiety, kuligi, paintball, sporty ekstremalne, atrakcyjna rekreacja, imprezy dla szkół i wyjazdowe.

W programie imprez oferujemy atrakcyjne scenariusze artystyczne i rekreacyjne z wykorzystaniem walorów pięknego przyrodniczo terenu, dostarczając gościom niesamowitych wrażeń i emocji.

Z kolei wyborne menu i trafiająca w gust oprawa muzyczna, umilają pobyt, stwarzając niesamowity biesiadno-taneczny klimat.

Zadzwoń lub wyślij maila - otrzymasz pełną ofertę imprezy


Poniżej opis wybranych atrakcji z imprez w Malibu

Impreza firmowa o charakterze pikniku rodzinnego w Ośrodku Malibu pod Lublinem. Zarówno dla dorosłych gości jak i dla dzieci organizujemy nie tylko catering ale przede wszystkim atrakcyjną rozrywkę i rekreację pozwalającą zintegrować się w ramach całej grupy uczestniczącej w imprezie.

Pływanie gondolą jako jedna z form rekreacji podczas imprez w Malibu

Ośrodek Malibu to piękne przyrodniczo miejsce, ostoja łabędzi i przeróżnych innych ptaków wodnych oraz śpiewających.


W Ośrodku Malibu pod Lublinem organizujemy integracyjne imprezy firmowe, eventy, targi, pikniki - zawsze połączone z atrakcyjną rozrywką i rekreacją.


Atrakcją wesela lub innej imprezy w Malibu może być efektowny stół wiejski

Tak zwany "okrąglak" - duży dewniany obiekt w stylu "westernowym", doskonale przystosowany na organizację firmowych imprez integracyjnych, eventów, pikników oraz imprez rodzinnych i dla dzieci.

Zawody łucznicze podczas imprez integracyjnych w Malibu

Zawody w rzucie beczką podczas imprezy integracyjnej w Malibu, a poza tym przeciąganie liny, konkursy siłaczy czyli strongmenów. Pomysłów do integrującej rywalizacji mamy wiele.

Zjazd tyrolski, czyli zjazd na linie z wieży widokowej ponad wodą na wyspę. Tyrolka jest hitem, gwoździem programu każdej integracyjnej imprezy firmowej oraz innych wydarzeń w Malibu. Po zjeździe tyrolskim powrót linowym mostem wiszącym, co jest dodatkową atrakcją podnoszącą poziom adrenaliny uczestników tej extremalnej, ale w pełni bezpiecznej rozrywki sportowej

Filmik z rozrywek w Malibu - w tym tyrolka oraz zdjęcie poniżej nie są w stanie wyrazić towarzyszących temu wrażeń i emocjiSymulator strzelecki, czyli wirtualne polowanie przy pomocy laserowego karabinka, to kolejna rozrywkowa atrakcja podczas imprez organizowanych przez Malibu. Sterowany komputerowo program oferuje aż 15 różnych ciekawych wariantów, poczynając od polowania na jelenie, dziki, kaczki, po strzelanie do rzutek i innych ruchomych celów . Ta atrakcja doskonale się sprawdza na każdym etapie imprezy, a szczególnie, gdy z powodu złej pogody ograniczona jest możliwość korzystania z rekreacji plenerowej

Krótki filmik z tej atrakcji

Filmik z rozrywek w Malibu - w końcówce symulator strzelecki


Kolejną atrakcją rekreacyjną podczas firmowych imprez integracyjnych lub innych imprez w Ośrodku Malibu pod Lublinem jest paintball, czyli kolorowe bitwy, zaliczane do sportow ekstremalnych.

Pędzą, pędzą sanie ... czyli kulig w Malibu z płonącymi żagwiami, a później biesiada, grzańce i oczywiście tańce, hulanki i swawole do białego rana. Malownicze tereny wokół Ośrodka Malibu są doskonałym miejscem na zorganizowanie kuligu, który w swej okazałości byłby równie atrakcyjny jak te opisywane w polskiej literaturze


Współpraca: www.akademiarozrywki.com


[ Read the rest ... ]
 
Posted by djorangejuice on Sunday 14 January 2007 - 22:55:32 | Comments are Off

Malibu galeria

Ostatnie imprezy

Chatbox
No messages yet.

Szukaj Malibu Lublin - organizacja imprez, wesela, eventy